Żegnaj biuro, witaj emeryturo

Żegnaj biuro, witaj emeryturo

Z biura oddziału ZASP w Warszawie odchodzi Elżbieta Czerwińska.

Elu,

dziękujemy Ci za Twoją pracę, żywiołowość, uśmiech i oddanie oddziałowi ZASP w Warszawie oraz życzymy dużo frajdy i przygód w emeryckich czasoprzetrzeniach!   

Koledzy z Oddziału ZASP w Warszawie

Przypomnijmy po krótce działalność Eli w ZASP: W latach 2005-2008 była członkiem Rady Programowej ZASP i sekretarzem Zarządu OW ZASP. Wyprodukowała spektakle: W. Shakespeare „Henryk IV, cz.I” reż. Jan Kulczyński P. Jerszow „Konik Garbusek” reż. T.Grochoczyński. Jako specjalista ds. projektów pracowała w ZASP w latach 2004-2008 i dla Oddziału ZASP w Warszawie w latach 2013-2019. 

Jako aktorka pozostaje aktywna zawodowo, można ją zobaczyć m.in. na Scenie SPATiF w spektaklu “Smażone zielone pomidory” wg powieści Fannie Flagg w adaptacji i reżyserii Remigiusza Grzeli ( spektakl otrzymał Nagrodę Publiczności na IX Przeglądzie Monodramu Współczesnego w Warszawie w 2009r.)

***

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z ostatnią uchwałą Zarządu Głównego od tej pory biura oddziałów ZASP mogą zatrudniać tylko jedną osobę. W Oddziale ZASP w Warszawie jest nią Katarzyna Ostrowska.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design