Warsztaty wokalno-literackie w Teatrze Kubuś

Warsztaty wokalno-literackie w Teatrze Kubuś

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach organizuje wakacyjne warsztaty wokalno-literackie dla dzieci w wieku 7-10 lat z województwa świętokrzyskiego.

Zajęcia poprowadzą: dramaturg Magdalena Mrozińska, muzycy Wojciech i Aleksandra Lipińscy oraz aktorzy Teatru: Ewa Lubacz, Rafał Iwański, Agata Sobota, Beata Orłowska, Anna Iwasiuta, Jolanta Kęćko. Cykl warsztatów składa się z sześciu spotkań, po trzy godziny każde i kończy się nagraniem trzech autorskich piosenek w studio nagraniowym. We wrześniu zostanie wydana płyta z utworami, które powstaną w trakcie warsztatów.

Harmonogram warsztatów
5-9 lipca – warsztaty literackie
12-16 lipca – warsztaty wokalne

Dzieci będą podzielone na trzy grupy warsztatowe.
22 lipca – nagranie piosenek warsztatowych w studio

Aby zgłosić się na warsztaty należy wysłać podpisaną własnoręcznie Kartę Zgłoszeniową wraz załącznikiem (dokumenty są dostępne na stronie www.teatrkubus.pl) mailowo na adres:
karolina.gregorczyk@teatrkubus.pl. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie do 2 lipca

więcej: teatrkubus.pl

Projekt „ŻELAZNE PIOSENKI” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2021”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

W dniach 2-3 października 2021 roku Teatr „Kubuś” zaprasza na przedstawienia w szczególności seniorów powyżej 60 roku życia. W pierwszy październikowy weekend seniorzy mogą zakupić bilet za symboliczną opłatą – tylko 8 zł! Zakup biletów jest możliwy tylko za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek (niepotrzebna jest Karta Seniora).

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design