Scena SPATiF rusza z programem online

Scena SPATiF rusza z programem online

Kochamy naszą publiczność i nie możemy się doczekać spotkania z Wami! Dlatego zapraszamy do Sceny SPATiF onlinena spektakle, czytania, koncerty, przedstawienie lalkowe dla najmłodszych. Po każdym wydarzeniu zapraszamy na live chat z twórcami.

Zaczynamy 05 kwietnia o godz. 19.00 czytaniem performatywnym “Sasza i Szasza”. To historia miłości rozdartej między Donieckiem a Warszawą. Łączy ich miłość i skype, dzieli – wojna, los, tysiące kilometrów. Spektakl jest pretekstem do opowiedzenia o miłości w sytuacji granicznej, w sytuacji rozłąki, a także zaproszeniem do podróży w głąb siebie. Za pomocą internetowego streamingu zapraszamy publiczność do interakcji i dialogu.

Scenariusz i Reżyseria: Aleksandra Skorupa

Występują: Maciej Dmochowski, Adrian Koszewski

W kolejnych wydarzeniach na Scenie SPATiF online planujemy m.in. “Astroteatr” z Elżbietą Czerwińską i cykl spotkań “Idealne podróże z mężczyzną prawie idealnym” czyli… z Arturem Gotzem. Najbardziej aktualny repertuar znajdziecie na:

www.scenaspatif.pl

fb/scenaspatifwydarzenia

*Scena SPATiF już trzy lata integruje środowisko artystyczne, szczególnie związane ze Związkiem Artystów Scen Polskich pokazując najlepsze kameralne spektakle, koncerty, kabaret. W obecnej chwili wielu związanych z nami twórców znalazło się w dramatycznej sytuacji finansowej. Dlatego, jeśli podobało ci się wydarzenie kulturalne na Scenie SPATiF online po obejrzeniu możesz wesprzeć nas wpłacając 10,20 lub 30 zł na konto PKO B.P. 78 1020 1026 0000 1802 0386 9823 w tytule przelewu “cegiełka na scenę”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design