Pomoc przyznana!

Pomoc przyznana!

Szanowni Koledzy, w związku z zaistniałą trudną sytuacją pandemiczną oraz w odpowiedzi na oczekiwania środowiska artystów i twórców, członków ZASP-u w porozumieniu z Fundacją Artystów Weteranów Scen Polskich, Zarządem Głównym ZASP została na wniosek wrocławskiego Oddziału ZASP przydzielona pomoc finansowa.

Do tego celu Zarząd Oddz. we Wrocławiu powołał komisję w składzie: Wanda Ziembicka-Has -przewodnicząca, Tadeusz Pszonka, Julian Żychowicz, która wnioskawała dotychczas do Zarządu Głównego ZASP o wsparcie finansowe dla trzch osób. Decyzją Zarządu Głównego pomoc finansowa została wszystkim przyznana (2 x 1200 zł i 1 x 1000 zł). Środki zostały już wypłacone.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

Z wielkim zadowoleniem chcemy poinformować, że nasza Koleżanka Wanda Ziembicka-Has otrzymała Złotą Odznakę Honorową Wrocławia - Wrocław z wdzięcznością "Wratislavia Grato Animo". Odznakę przyznaje Prezydent Wrocławia, po zasięgnięciu opinii Konwentu Odznaki. Odznaka jest zaszczytnym honorowym wyróżnieniem, przyznawanym za zasługi w działalności publicznej na rzecz rozwoju Wrocławia. Nagroda została wręczona przez Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka w dniu 24 czerwca 2021 r. podczas Sesji Uroczystej Rady Miejskiej w Starym Ratuszu.

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design