Oddział ZASP w Poznaniu – współpraca z Wielkopolskim Bankiem Żywności – pomoc żywnościowa

Oddział ZASP w Poznaniu – współpraca z Wielkopolskim Bankiem Żywności – pomoc żywnościowa

Szanowni Państwo,
Oddział ZASP w Poznaniu podpisał umowę o współpracy z Wielkopolskim Bankiem Żywnościowym, dzięki czemu pozostający w najtrudniejszej sytuacji artyści z tego rejonu Polski będą mogli liczyć na paczki żywnościowe.

Warunkiem otrzymania takiej pomocy będzie kryterium dochodowe ustalone przez WBŻ i MOPR, weryfikujący spływające wnioski.

W trudnym czasie epidemii naszym największym zmartwieniem jest sytuacja materialna artystów, którzy nie mając stałego zatrudnienia stracili pracę. Niektórzy nie mają w tej chwili żadnych środków do życia. Próbując pomóc tym właśnie artystom, którzy znajdują się w rozpaczliwej sytuacji, porozumieliśmy się z Wielkopolskim Bankiem Żywności i dzisiaj jako ZASP podpisaliśmy umowę współpracy. Dzięki niej do najbardziej potrzebujących dotrą paczki żywnościowe aby chociaż w taki sposób uczynić dla nich ten czas łatwiejszym.

W przyszłym tygodniu do pierwszych artystów w potrzebie za naszym pośrednictwem trafią paczki z Banku Żywności. Jeśli znają Państwo inne osoby, również potrzebujące takiej pomocy, prosimy, dajcie im znak, że taka pomoc jest możliwa.

W “normalnym” czasie ZASP zajmował się przede wszystkim swoimi członkami, jednak wobec wyjątkowej sytuacji epidemii kierujemy wsparcie również do wszystkich artystów niezrzeszonych w ZASP. Warunkiem jest praca na scenie lub związana ze sceną oraz oczywiście kryterium dochodowe ustalone przez WBŻ i MOPR, który weryfikuje wnioski o pomoc.

Wszelkich informacji dotyczących skorzystania z pomocy żywnościowej udzieli Państwu Kierownik Biura ZASP w Poznaniu pod nr telefonu 575 678 099 już od przyszłego tygodnia w godzinach 10-14 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem o.poznan@zasp.pl.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design