Natychmiastowa pomoc Medicover

Natychmiastowa pomoc Medicover

Publikujemy list Kol. Haliny Bednarz.

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

Pozdrawiam Wszystkich przedświątecznie i proszę: zainteresujcie się płatnym pakietem opieki lekarskiej.

Przed dwoma laty udało nam się wypracować taki projekt i jak się okazuje niektórzy koledzy dość skutecznie i owocnie z tego korzystają. Możecie polecać go swoim najbliższym – są pakiety rodzinne i indywidualne w różnych cenach, zależnie od zakresu. Oczywiście, jak wspomniałam, jest to abonament płatny indywidualnie co miesiąc. Każdy ma swoją kartę i numer. Może się umawiać na wizyty telefonicznie, bądź internetowo – Medicover, bo o tej sieci mowa ma swoje oddziały w całej Polsce. Nagłe wizyty też są możliwe. Sama przerabiałam to w lecie, w niedzielę po użądleniu osy – bezproblemowo w szpitalu Medicover otrzymałam natychmiastową doraźną pomoc.

W najwyższym abonamencie -114 zł miesięcznie zawarte są wizyty u wszystkich specjalistów, badania laboratoryjne, rezonans, wizyta u dietetyka, fizykoterapia etc.. Pakiet Rodzinny – 228 zł dla całej rodziny. Seniorzy – powyżej 68 roku życia płacą 153 zł. Co ważne i niestety prawdziwe – indywidualnie ludzie powyżej 65-68 roku nie mogą się ubezpieczyć. Po prostu wszelkie spółki lekarskie nie przyjmują pod opiekę starszych osób. Tutaj jest to możliwe.

Polecam Wszystkim stronę: www.zawodytworcze.pl  Znajdziecie tam pełną informację o pakietach; prowadzi to firma brokerska, która zajmuje się całą administracją przedsięwzięcia. Im będzie nas więcej – mogą to być też inni twórcy  (malarze, muzycy, literaci etc.) – tym pakiety będą tańsze…

Polecam : Halina Bednarz

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design