„Mam teatr” na Polish Festival Federation Square

„Mam teatr” na Polish Festival Federation Square

Od 16. lat Australia promuje polską kulturę podczas Polish Festival Federation Square.
Do tej pory odbywało się wszystko na głównym placu Melbourne na scenie. W tym roku po raz pierwszy Festiwal musi odbyć się online.

Do udziału zaproszono muzyków (muzyka poważna, rozrywkowa), taniec, teatr. Jako jedyny teatr z Polski został zaproszony do udziału „Mam Teatr” (drugi biorący udział to Teatr Fantazja z Sydney)

Na prośbę organizatorów wystawiony zostanie spektakl „Czas na Miłość” w reżyserii Karola Stępkowskiego, z udziałem Aleksandra Mikołajczaka (członka ZASP) i Marzanny Graf – twórców „Mam teatr”.

Połączenie będzie niezwykłe, ponieważ aktorzy na scenie w Polsce a widzowie (Australia nadal ma bardzo duże ograniczenia ze względu na pandemię) u siebie w domach.

15 listopada 2020 roku widzowie w całej Australii będą mogli w ten sposób obejrzeć „Czas na Miłość” w wykonaniu „Mam Teatr”. Ważne jest, że komedię tę zobaczy nie tylko Polonia, ale wszyscy chętni mieszkańcy Australii (anglojęzyczni). Festiwal ten w niewiarygodnie szeroki sposób promuje na całym kontynencie kulturę Polski.

Poniżej link do oficjalnej strony Festiwalu
https://www.polishfestival.com.au/?fbclid=IwAR1zoYUk4pDMhwwAfWI6NbgN-D8SmILeADkx8pUVYlaWn6Yz7v7lP-tOyOs

i przykład jak opisują nas i Festiwal media z Australii
https://www.bumerangmedia.com/2020/10/mam-teatr-na-polish-festiwal-federation.html?fbclid=IwAR1lETa0bouXV3BaBX3jQveMNyP0r_60DVRf_9LXFUCyxfykExge-Ssnr20

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design