Kontakt

Biuro ZASP

Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
czynne pon. – pt. w godzinach: 9.00 – 17.00

Dyrektor Generalny Biura ZASP – Andrzej Gajewski
tel.: 22 696 79 00

Kancelaria

Kierownik Kancelarii Biura ZASP – Bogumiła Grzesiczak-Choińska
tel. 22 696 79 23, mail: b.grzesiczak@zasp.pl;

Sekretariat Biura ZASP:
Jarosław Prytycki tel. 22 696 79 00, mail: zasp@zasp.pl

Biuro Zarządu:
tel. 22 696 79 20,
Agnieszka Kahl tel. 22 696 79 22, mail: a.miller@zasp.pl

Dział Członkowski:
tel. 22 696 79 10, mail: czlonkowski@zasp.pl
Klaudia Powała tel. 22 696 79 12, mail: k.powala@zasp.pl
Magdalena Kowalewska tel. 22 696 79 13, mail: m.kowalewska@zasp.pl
Maria Wilma tel. 22 696 79 61, mail: m.wilma@zasp.pl

Porady w sprawie świadczeń emerytalno-rentowych

Hanna Konieczna
tel. 22 696 79 07

Dział Administracyjny

tel. 22 696 79 70

Kierownik Działu Administracyjnego – Roman Sieńkowski
tel. 22 696 79 71, mail: r.sienkowski@zasp.pl

Anna Kłos
tel. 22 696 79 72, mail: a.klos@zasp.pl

Ewa Chociłowska

Dział Księgowo-Finansowy

tel. 22 69 679 80, mail: finanse@zasp.pl

Główna Księgowa ZASP – Barbara Kędzierska
tel. 22 696 79 81, mail: b.kedzierska@zasp.pl

Elżbieta Czarnocka tel. 22 69 679 82, mail: e.czarnocka@zasp.pl

Monika Koszałka tel. 22 696 79 83, mail: m.koszalka@zasp.pl 

KASA
Bronisława Talarek tel. 22 696 79 77, mail: b.talarek@zasp.pl

Tantiemy i Płace

tel. 22 696 79 40, mail: place@zasp.pl
w sprawie tantiem: i.fabisiewicz@zasp.pl

Magdalena Radgowska
tel. 22 69 679 41, mail: m.radgowska@zasp.pl

Iwona Fabisiewicz
tel. 22 696 79 42, mail: i.fabisiewicz@zasp.pl

Dział Inkasa i Repartycji

Dział Inkasa i Repartycji działa od 1995 roku w oparciu o nadaną ZASP-owi przez Ministerstwo Kultury koncesję na zbiorowe zarządzanie prawami pokrewnymi (wykonawczymi) przede wszystkim aktorów, solistów-śpiewaków, tancerzy, reżyserów teatralnych oraz radiowych i reżyserów dźwięku, a także scenografów. Ochroną objęte są wszystkie osoby, bez względu na przynależność do ZASP-u, których artystyczne wykonania, są wykorzystywane przez nadawców publicznych, prywatnych, w kinach, w internecie, na kasetach VCD, DVD oraz na innych nośnikach.

tel.: 22 696 79 30, mail: repartycja@zasp.pl

Kierownik Działu Inkasa i Repartycji – Anna Mielcarz
tel. 22 696 79 31, mail:a.mielcarz@zasp.pl

Specjaliści ds. Repartycji:
Katarzyna Brzyska tel. 22 696 79 32, mail: k.brzyska@zasp.pl
Iwona Stańczuk tel. 22 696 79 33, mail: i.stanczuk@zasp.pl

Dział Repartycji - Dubbing

Dział Dubbingu działa od 1997 roku w oparciu o nadaną ZASP-owi przez Ministerstwo Kultury koncesję na ochronę praw pokrewnych (wykonawczych) przede wszystkim aktorów oraz wykonawców ról wokalnych w filmach i serialach z dubbingiem. Ochroną objęte są wszystkie osoby, bez względu na przynależność do ZASP-u, których artystyczne wykonania, w zakresie dubbingu są wykorzystywane przez nadawców publicznych, prywatnych, w kinach, na kasetach, VCD, DVD i na innych nośnikach.

tel.: 22 696 79 50, mail: dubbing@zasp.pl

Kierownik – Maria Glapińska
mail: m.glapinska@zasp.pl

Specjaliści ds. dubbingu:
Ewa Bąkiewicz tel. 22 696 79 47, mail: e.bakiewicz@zasp.pl
Anna Tokarska tel. 22 696 79 53, mail: a.tokarska@zasp.pl

Numery kont bankowych

Poniżej udostępniamy Państwu numery kont bankowych do wpłacania składek członkowskich oraz kasy pogrzebowej. Bardzo prosimy o wpłaty na konta Oddziałów do których Państwo należą.

Warszawa – PKO B.P.
78 1020 1026 0000 1802 0386 9823

Kraków – Pekao S.A.
32 1240 4722 1111 0000 4852 0054

Lublin – Bank Pekao S.A.
02 1240 5497 1111 0000 5003 0073

Wrocław – PKO BP IV O/WROCŁAW
14 1020 5242 0000 2302 0161 6473

Szczecin – PEKAO S.A. I/O SZCZECIN
72 1240 3813 1111 0000 4375 5956

Katowice – PKO BP II o/Katowice
82 1020 2313 0000 3402 0019 6972

Gdańsk – MILLENIUM
41 1160 2202 0000 0000 5248 0752

Bydgoszcz-Toruń – Santander Bank Polska S.A.
91 1090 1506 0000 0001 0723 3010

Łódź – PKO BP O/Łódź
23 1020 3352 0000 1902 0189 1506

Poznań – PKO BP I O/POZNAŃ
65 1020 4027 0000 1402 0381 6402

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design