Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Małgorzaty Talarczyk

Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Małgorzaty Talarczyk

19 listopada 1970 roku, w „Apetycie na czereśnie” Agnieszki Osieckiej w jeleniogórskim Teatrze Dolnośląskim, oficjalnie po raz pierwszy na scenie pojawiła się aktorka Małgorzata Talarczyk.

Pani Małgorzata jest osobą wyjątkową nie tylko dla nas, dlatego w sposób wyjątkowy zauważamy tę godną szacunku rocznicę pracy twórczej. Poprosiliśmy wybrane osoby o „kilka słów” dla pani Małgorzaty i z tych „kilku słów” powstał… Jej portret, malowany wdzięcznością, uznaniem, podziwem i miłością.

Przyłączając się do chóru głosów zachwytu i słanych najlepszych życzeń, zapraszamy do lektury artykułu z Gazety Świętojańskiej „Jej portret”:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

W prawdziwie letniej atmosferze, po upalnym, dobiegającym końca dniu, na Wzgórzu zwanym Pogańską Górą, odbyła się uroczystość niezwykła, choć nie pierwsza w cyklu spotkań „Spojrzenie na Gdańsk”. Pod okiem pana Witolda Burkiewicza - Profesora Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Barcelonie, scenografa przestrzeni, autora tego projektu - zaaranżowano kolejną przestrzeń widokową miasta.

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design