Dwa lata w skrócie

Dwa lata w skrócie

Działamy transparentnie. Zobacz sprawozdania z lat 2015 i 2016.

Kilkanaście razy zbierały się Zarząd oraz Prezydium OW w latach 2015 – 2016. Podczas tych spotkań uchwalono kilkadziesiąt uchwał dotyczących kwestii socjalnych, statutowych czy artystycznych.

Najbardziej absorbującą kwestią był w tych latach wybór nowego najemcy lokalu przy Al. Ujazdowskich 45 i Mokotowskiej 58 – zajęła się tym komisja powołana przez Zarząd Główny, która spośród zgłoszonych ofert wybrała jedną. Zwycięzcy przekonali komisję m.in. spójnością oferty, gotowością przeprowadzenia remontu na własny koszt, bogatym programem artystycznym, gotowością współpracy z ZASP.

W ramach tej współpracy w nowym Klubie SPATiF otwarto Scenę Spatif, której jednym z głównych zadań jest promocja twórczości członków ZASP i działanie na rzecz integracji środowiska.

Wśród innych zadań zrealizowanych przez Zarząd w latach 2015 – 2016 są m.in. przyznanie zapomóg na łączną kwotę 23.400 zł, zgłoszenie kilkunastu projektów do konkursów MKiDN oraz Biura Kultury m.st. Warszawy (dotację przyznano projektowi “Szczęśliwa Kobieta 50+”).

Szczegółowe sprawozdania i protokoły dostępne są do wglądu w biurze ZASP.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design