CYBER ZASP w Warszawie

CYBER ZASP w Warszawie

Znamy już harmonogram warszawskiej odsłony projektu CYBER ZASP – zapraszamy na Scenę SPATiF online gdzie pojawią się koncerty, bajki i autorskie formy przygotowane w wyjątkowych, domowych warunkach. Repertuar na czerwiec obejmuje m.in. koncert, live painting i storytelling dla dzieci.

19.06 o godz. 19.00 Adrianna Kućmierz, aktorka i songwriterka wystąpi z autorskim koncertem „Zapomniałam odpoczywać” – To one woman show z fortepianem w roli głównej: o kwarantannie, bezsenności, anatomii i oddychaniu. Ale też o miłości – mówi artystka.

20.06 godz. 19.00 „La diversidad” – to projekt Małgorzaty Moskalewicz, dedykowany wszystkim pasjonatom języka hiszpańskiego, a przede wszystkim aktorom próbującym swoich sił w w języku obcym – Zobaczycie styl grania zupełnie odmienny od znanego nam w Polsce – zapowiada aktorka.

21.06. godz. 19.00 „Wyjątkowy przyjaciel” – opowieść w technice digital storytelling Grażyny Kopeć (dla dzieci).

26.06 o godz. 19.00 Wokalista i aktor Artur Gotz zaprarasza na „Podróże z mężczyzną prawie idealnym” – z przymrużeniem oka opowie i zaśpiewa o swojej podróży do Nowego Jorku, Portland, Las Vegas i Kalifornii.

27.06 o godz. 19.00 aktorka i artystka kabaretowa Agata Załęcka zaprasza na live paiting „Sztuka w koronie”. – Maluję juz 12 lat – mówi artystka – Kolory, które wybieram odzwierciedlają emocje i stany w których aktualne jestem. Nigdy nie wiem, co namaluję.

28 czerwca o godz. 19.00 „Fabryka Lalek”– Anna Polarusz odkrywa rąbek tajemnicy i zaprasza do swojej domowej pracowni gdzie powstają lalki teatralne.

www.scenaspatif.pl

https://www.youtube.com/channel/UCEhgYhi55E3AWUFYH1685rA

www.zasp.pl

Więcej o projekcie:

Wszystkie wydarzenia przygotowane są przez twórców związanych z Warszawą, można je będzie obejrzeć wyłącznie na kanale YouTube Scena SPATiF online. Są one częścią ogólnopolskiego projektu CYBER ZASP przygotowanego przez artystów związanych ze Związkiem Artystów Scen Polskich (odsłony projektu powstają też w Krakowie i Poznaniu).

Formuła warszawskiej odsłony CYBER ZASP to nagrywane w domach i montowane przez twórców filmy, czytania performatywne, videoarty i minikoncerty. Premierę wyprodukowanego wydarzenia zakończy streaming live z jego twórcą. Dzięki inicjatywie Scena SPATiF online powstaną 34 różne wydarzenia.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design