AKTORZY/SENIORZY – POCZĄTKI

AKTORZY/SENIORZY – POCZĄTKI

Udało mi się w ostatnich miesiącach porozmawiać z szóstką pięknych, niezwykłych ludzi. Pytałam przede wszystkim o teatr, ale też o miłość, wolność, stosunek do natury, niepokojącą teraźniejszość i jeszcze bardziej niejasną przyszłość. Opowiadali fascynująco, odważnie, zaskakująco radykalnie i powstał z tego bardzo ciekawy cykl rozmów. Zapraszam na pierwszy odcinek "Początki".
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Powiązane artykuły

Powoli zbliżamy się do końca naszego cyklu. W szóstym odcinku AZYL rozmawiamy o tym, co daje odprężenie i oddech tak bardzo potrzebne nie tylko w kontekście zawodu aktora, ale i dzisiejszych, niespokojnych czasów. W przyszłym tygodniu wraz z ostatnim odcinkiem wracamy do Teatru i żegnamy się z pierwszą odsłoną cyklu "Aktorzy/ Seniorzy".
W tym odcinku bohaterowie cyklu opowiadają o tym, co ich uwiera w dzisiejszej rzeczywistości, czego obawiają się w związku z przyszłością i co oznacza dla nich pojęcie wolności, tolerancji i współodczuwania. Zapraszam na odcinek JAK PIĘKNIE BY MOGŁO BYĆ.
W tym odcinku cyklu AKTORZY/SENIORZY wychodzimy z Teatru i rozmawiamy o tym, czym jest miłość, partnerstwo, braterstwo. Opowiedziane przez bohaterów cyklu historie są tak poruszające, że wszelki dodatkowy komentarz byłby tu nietaktem. Zapraszam na odcinek "Tajemnica miłości".

Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie
Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
pon. – pt.: 9.00 – 17.00
e-mail: zasp@zasp.pl

Copyright © 2020 Związek Artystów Scen Polskich ZASP – Stowarzyszenie. All Rights Reserved.

Webdesign by Pink Design