Licznik odwiedzin : 606198
Logo
30-09-2015

Nadzwyczajny Walny Zjazd

Uprzejmie informujemy, że Nadzwyczajny LVII Walny Zjazd odbędzie się
w dniu 9 listopada 2015 r.

Dane kontaktowe

Biuro ZASP

Al. Ujazdowskie 45
00-536 Warszawa
czynne pon. - pt. w godzinach: 9.00 - 17.00

Dyrektor Generalny Biura ZASP - Andrzej Gajewski
tel.: 22 696 79 00


Kancelaria

Kierownik Kancelarii Biura ZASP - Bogumiła Grzesiczak-Choińska
tel. 22 696 79 23, mail: b.grzesiczak@zasp.pl;

Sekretariat Biura ZASP:
Jarosław Prytycki tel. 22 696 79 00, mail: zasp@zasp.pl

Biuro Zarządu:
tel. 22 696 79 20, mail: zarzad@zasp.pl
Agnieszka Kahl tel. 22 696 79 22, mail: a.miller@zasp.pl

Dział Członkowski:
tel. 22 696 79 10, mail: czlonkowski@zasp.pl
Maria Jankowska tel. 22 696 79 11, mail: m.jankowska@zasp.pl
Klaudia Powała tel. 22 696 79 12, mail: k.powala@zasp.pl
Magdalena Kowalewska tel. 22 696 79 13, mail: m.kowalewska@zasp.pl

Dział Informacji i Promocji:
tel. 22 696 79 60, mail: bip@zasp.pl
Maria Wilma tel. 22 696 79 61, mail: m.wilma@zasp.pl
Monika Wójtowicz tel. 22 696 79 62, mail: m.wojtowicz@zasp.pl


Porady w sprawie świadczeń emerytalno-rentowych

Hanna Konieczna tel. 22 696 79 07


Dział Administracyjny

tel. 22 696 79 70

Kierownik Działu Administracyjnego - Roman Sieńkowski
tel. 22 696 79 71, mail: r.sienkowski@zasp.pl

Katarzyna Saniewska
tel. 22 696 79 72, mail: k.saniewska@zasp.pl

Ewa Chociłowska


Dział Księgowo-Finansowy

tel. 22 69 679 80, mail: finanse@zasp.pl

Główna Księgowa ZASP - Barbara Kędzierska
tel. 22 696 79 81, mail: b.kedzierska@zasp.pl

Maria Hubert tel. 22 69 679 82, mail: m.hubert@zasp.pl

Monika Koszałka tel. 22 696 79 83, mail: m.koszalka@zasp.pl 

KASA
Bronisława Talarek tel. 22 696 79 77, mail: b.talarek@zasp.pl


Tantiemy i Płace

tel. 22 696 79 40, mail:place@zasp.pl, w sprawie tantiem: i.fabisiewicz@zasp.pl

Elżbieta Czarnocka tel. 22 69 679 41, mail: e.czarnocka@zasp.pl

Iwona Fabisiewicz tel. 22 696 79 42, mail: i.fabisiewicz@zasp.pl


Dział Inkasa i Repartycji

Dział Inkasa i Repartycji działa od 1995 roku w oparciu o nadaną ZASP-owi przez Ministerstwo Kultury koncesję na zbiorowe zarządzanie prawami pokrewnymi (wykonawczymi) przede wszystkim aktorów, solistów-śpiewaków, tancerzy, reżyserów teatralnych oraz radiowych i reżyserów dźwięku, a także scenografów. Ochroną objęte są wszystkie osoby, bez względu na przynależność do ZASP-u, których artystyczne wykonania, są wykorzystywane przez nadawców publicznych, prywatnych, w kinach, w internecie, na kasetach VCD, DVD oraz na innych nośnikach.

tel.: 22 696 79 30, mail: repartycja@zasp.pl

Kierownik Działu Inkasa i Repartycji - Anna Mielcarz
tel. 22 696 79 31, mail:a.mielcarz@zasp.pl

Specjaliści ds. Repartycji:
Katarzyna Brzyska tel. 22 696 79 32, mail: k.brzyska@zasp.pl
Iwona Stańczuk tel. 22 696 79 33, mail: i.stanczuk@zasp.pl


Dział Repartycji - Dubbing

Dział Dubbingu działa od 1997 roku w oparciu o nadaną ZASP-owi przez Ministerstwo Kultury koncesję na ochronę praw pokrewnych (wykonawczych) przede wszystkim aktorów oraz wykonawców ról wokalnych w filmach i serialach z dubbingiem. Ochroną objęte są wszystkie osoby, bez względu na przynależność do ZASP-u, których artystyczne wykonania, w zakresie dubbingu są wykorzystywane przez nadawców publicznych, prywatnych, w kinach, na kasetach, VCD, DVD i na innych nośnikach.

tel.: 22 696 79 50, mail: dubbing@zasp.pl

Kierownik - Maria Glapińska
mail: m.glapinska@zasp.pl

Specjaliści ds. dubbingu:
Ewa Bąkiewicz tel. 22 696 79 47, mail: e.bakiewicz@zasp.pl
Anna Tokarska tel. 22 696 79 53, mail: a.tokarska@zasp.pl